Petr Hrdlička

Lahvička zeleného jedu

Jemně zelená barva, svěží nádech bylinek vede k veliké oblibě tohoto jedu, neb je často zamícháván do potravin. Osoba po pozření do kX kol začne pociťovat silné bolesti a jed ji následně po dobu kX kol způsobuje kX zranění.

Lahvička zmraženého ohně

Po hození lahvičky dojde k jejímu roztříštění a následně uvolnění ohně, který dokáže hořet po dobu kX síly kol. Každé kolo dokáže zranit v souhrnu za kX síly lahvičky.

Lahvička dlouhého spánku

Po vypití obsahu postavy usne postava po dobu kX hodin tak silným spánkem, že jí není možné vzbudit a může se jevit méně znalým až mrtva. Po probuzení bude postava ještě kX silně desorientovaná a unavená.

Lahvička protijedů

Obsahem je roztodivná zapáchající směs, která dá postavě otrávené jedem o kostku vyšší šanci se s tímto otrávením vyrovnat. Pokud by se jednalo o protijed proti konkrétnímu druhu jedu je šance o dvě kostky vyšší.

Lahvička černé třesně

Nic není temnější jak mrak z této lahvičky, který dokáže udělat neproniknutelnou tmu okolo až 3 osob po dobu jedné hodiny.

Lahvička lásky

Postava po vypití zahoří silnou náklonností k nejbližší osobě opačného pohlaví. Tato osoba ma vůči hodům. Teto osobě o kostku nižší šance, zatímco objekt lásky naopak o kostku vyšší šance

Lahvička rezaté lišky

Svým temně oranžovým obsahem způsobuje odpor, ale. Po konzumaci postava získá na dobu kX kol inteligenci o kostku vyšší.

Lahvička hromu a blesku

Společně s lahvičkou deštivého mraku dokáže tato barevna tekutina vyvolat na hodinu nejen déšť ale i poradnou bouřku

Lahvička deštivého mraku

Tato tekutina barvy tekutého olova přivolá na hodinu silný déšť. Jediné úskalí je vhodně ji vyhodit do vzduchu pro tvorby mraku

Lahvička měsíčního svitu

Jsou tvorové či situace kdy tato stříbřitá lahvička vyvolá na hodinu jasny svit úplňku. Pozor na veškerá rizika s tím spojena, jako náměsíčnost či působení na některé tvory.

Lahvička slunce

Zlatavá tekutina v sobě obsahuje silu jako hodina poledního letního slunce. Zahání temnotu, rozjasnit plesnivá sklepení, ale i léčí zraněni chladem, mrazem či v době spatné nálady při dlouhých deštích ovlivňuje myšlení lidi. Ne nadarmo se říká, kam nechodí slunce, chodí smrtka…

Lahvička tekutého mrazu

Obsah vystačí na vytvoření ledu na malém rybníčku, potoku, případně pokud je vylit na živého tvora běžné velikosti je zmrazen po dobu hodiny. Pokud tento zmrazený tvor přijde jakkoliv k úhoně jsou po rozmrazení zranění reálná.

2 Minutes, 32 Seconds